Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
10:00 - 21:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Lista wyników 4

Gabinety Kosmetyczne – miejsca przyjazne, pełne pozytywnej energii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i stóp, które przywrócą skórze aksamitną gładkość, jak również bogaty wybór zabiegów na twarz i ciało – między innymi przedłużanie i zagęszczanie rzęs, masaż czy depilacja woskiem i pastą cukrową. Dla osób ceniących sobie kompleksowość usług dopełnieniem będzie możliwość opalania w stojącym solarium. Gwarantujemy pełną higienę każdego zabiegu, narzędzia są każdorazowo sterylizowane w wysokiej jakości autoklawach medycznych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podnosimy standardy! W naszych salonach stosujemy pilniki osobiste/jednorazowe, które po zakończonym zabiegu pakujemy na wynos :)

Gabinety Kosmetyczne - miejsca przyjazne, pełne pozytywnej energii W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i stóp które przywrócą skórze aksamitną gładkość jak również bogaty wybór zabiegów na twarz i ciało - między innymi przedłużanie i zagęszczanie rzęs, masaż czy depilacja woskiem i pastą cukrową. Dla osób ceniących sobie kompleksowość usług dopełnieniem będzie możliwość opalania w stojącym solarium. Gwarantujemy pełną higienę każdego zabiegu,narzędzia są każdorazowo sterylizowane w wysokiej jakości autoklawach medycznych. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom podnosimy standardy! W naszych salonach stosujemy pilniki osobiste/ jednorazowe, które po zakończonym zabiegu pakujemy na wynos :)

Wszystko, czego oczekuje współczesna kobieta po wizycie u stylisty, znajdzie w naszym salonie. Jakość usług na najwyższym poziomie, profesjonalna opieka wykwalifikowanych stylistów szkolonych w Paryskiej Akademii, którzy dopasują fryzury i zabiegi do osobowości każdego Klienta, zapewniając mu przy tym swobodę, relaks i pełną satysfakcję z wizyty. Nasi styliści godnie reprezentują wybitnego fryzjera kreatora i stylistę fryzur, założyciela marki Jean Louis David, który już jako dziewiętnastolatek należał do grona najlepszych fryzjerów w Paryżu. Dzięki niemu Jean Louis David zalicza się do czołówki znanych salonów na całym świecie i obejmuje ponad 1100 obiektów. Wieloletnie doświadczenie i praca z Klientami przyczyniły się do stworzenia własnej profesjonalnej linii produktów – serii Urban – zarówno do pielęgnacji, jak i stylizacji włosów.

 

 Podczas wizyty w naszym salonie zapewniamy:

  • pełny komfort, relaks, swobodę i gwarancję bezpieczeństwa – stosujemy tylko jednorazowe produkty ochronne i narzędzia (ręczniki, pelerynki, maszynki, ostrza, szczotki),
  • relaksujący masaż dopasowany do rodzaju pielęgnacji włosów i skóry głowy,
  • modną fryzurę bez konieczności codziennej stylizacji w domu,
  • indywidualny dobór kosmetyków podczas pielęgnacji w salonie,
  • indywidualny dobór profesjonalnych kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji i stylizacji w domu,
  • gwarancję najnowszych technik strzyżenia i koloryzacji zgodnych z obowiązującymi trendami.

 

Rezerwacja wizyty: https://jld.pl/rezerwacja?salonId=M106

Cennik: https://jld.pl/salony/M106   

Karta Stałego Klienta: https://jld.pl/blog/nowości/karta-stalego-klienta

Sklep internetowy: https://sklep.jld.pl  


https://jld.pl

Simply Fine to obecnie dwa wyjątkowe, eleganckie i klimatyczne miejsca na planie Krakowa. Czesaniem i stylizowaniem włosów zajmujemy się pod własną marką już od roku 1999, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy salon w krakowskim biurowcu Herbewo. Od samego początku naszego istnienia, nasze salony wyróżniają się wytrwałością i ogromny zaangażowaniem w swoją codzienną pracę. Niezwykle istotne jest dla nas, aby wszystkie klientki wychodziły od nas w pełni usatysfakcjonowane, bo to pewność siebie i zadowolenie pozwalają uwidocznić dla otoczenia piękno, które drzemie w każdej kobiecie. Tak więc naszym zadaniem i misją jest sprawić, aby każda z naszych klientek mogła poczuć się piękniejsza.


galeria@simplyfine.pl