Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Utkane historie

Utkane historie

Marka BYTOM prezentuje nową kampanię wizerunkową pod hasłem Utkane historie. To ukłon w stronę sztuki, kultury i historii. Inspiracją i motywem przewodnim kampanii jest rzemieślniczy świat tkactwa - arrasy wawelskie, który przenika się ze światem rzemieślniczego krawiectwa marki BYTOM.

Stylizacje oddają lekko otulający charakter ubrań z jesienno-zimowej kolekcji. Są fuzją klasycznych kanonów, stylistyki vintage i nowoczesnych trendów. Światło zdjęć podkreśla monochromatyczne kolory oraz mnogość stylów i faktur. Paleta kolorystyczna opiera się na stonowanych barwach, pojawiają się też mocniejsze akcenty. Połączone produkty, równoważą niuanse w fakturach, strukturach i splotach.

Charakter zdjęć buduje wizualną narrację, która sytuuje się pomiędzy malarstwem a fotografią - statyczne i wyważone kadry. Fotografie i filmy utrzymane są w spójnej estetyce i języku wizualnym, którego fundamentem jest natura światła i sposób kadrowania. Zarówno ruchome, jak i statyczne obrazy korespondują ze sobą, tworząc wspólną, subtelną narrację i jednolitą atmosferę. Kampania powstała we wnętrzach Zamku Królewskiego na Wawelu. Fotografie i film są kwintesencją estetyki znamiennej dla Weronika Izdebska/Visual Crafters, autorki zdjęć.

Perfumy to nie tylko zapach – to także dopełnienie stylizacji!

Perfumy to nie tylko zapach – to także dopełnienie stylizacji!

Perfumy to nie tylko zapach – to także dopełnienie stylizacji! Wybierz zapach w NOWEJ ODSŁONIE w BIG STAR! 

NOWA KOLEKCJA w BIG STAR

NOWA KOLEKCJA w BIG STAR

NOWA KOLEKCJA w BIG STAR. Modne sukienki, stylowe bluzki, t-shirty i spodnie w sprzedaży od 02.09.2021

BAWEŁNA SUPIMA w BIG STAR!

BAWEŁNA SUPIMA w BIG STAR!

BAWEŁNA SUPIMA w BIG STAR!

Jakość premium, doskonała miękkość, wyrazisty kolor i odbija światło. Długo zachowuje swoją formę i kolor zapewniając produktom trwałość i wiele lat utrzymania.

NOWA ODSŁONA DENIMU

NOWA ODSŁONA DENIMU

NOWA ODSŁONA DENIMU w najnowszej kolekcji BIG STAR! Zapraszamy.

NOWA KOLEKCJA

NOWA KOLEKCJA