Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Lista wyników 2

Nasz sklep poleca usługi z zakresu małej poligrafii: pieczątki, wizytówki, grawerstwo, a także ksero kolor i czarno-białe, bindowanie, laminowanie, wydruki oraz wymianę baterii i pasków w zegarkach, baterii w pilotach i kluczykach samochodowych. Dorabiamy wszelkie klucze włącznie z samochodowymi. Przyjmujemy zamówienia na szyldy emaliowane, grawerstwo na laminacie. Dodatkowo można u nas kupić towary znanych firm – Trodat, Victorinox, Waterman, Parker, Krenig, Piatnik, Zippo. W naszej ofercie są fajki wodne w dużym wyborze oraz akcesoria do nich. Posiadamy w ofercie praktycznie wszystkie baterie dostępne na polskim rynku. Można u nas kupić ciekawy prezent typu: piersiówka, pióro, długopis, karty do gry, komplet do wina, zapalniczki, scyzoryki, baterie, breloki i tym podobne.

Butik IQOS to miejsce, gdzie dorosłe osoby palące oraz użytkownicy systemu IQOS mogą doświadczyć nowoczesnej technologii podgrzewania tytoniu. Jest to miejsce, gdzie można zapoznać się i zakupić wszystkie możliwe akcesoria do IQOS, a także spersonalizować swoje urządzenie. Podczas prezentacji lub konsumpcji systemu IQOS konsumenci mogą napić się kawy, popracować lub odpocząć w wygodnych warunkach.

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok