Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
09:00 - 22:00

Galeria Krakowska

Dane kontaktowe

12 428 99 02 informacja@galeriakrakowska.pl

Sklepy

Serwis

Promocje*

Aktualności

Plan

Informacje

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

KARTA PODARUNKOWA

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego koronawirusem oraz zamknięcia większości naszych sklepów na terenie centrum od dnia 14/03/2020 do odwołania (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13/03/2020), prosimy o sprawdzenie terminu ważności kart podarunkowych.

Jeśli termin ważności karty kończy się w okresie od 14/03/2020 do odwołania (do czasu wznowienia działalności wszystkich sklepów w galeriach), prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem 022 490 69 23 lub wysłanie maila na adres karta@emlpayments.com w celu jej przedłużenia.

Stan środków na karcie możesz sprawdzić: na stronie internetowej https://galeria-krakowska.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo lub dzwoniąc pod numer biura obsługi klienta 022 490 69 23.

Prezent idealnie dopasowany

Chcesz sprawić radość członkom rodziny, przyjaciołom lub współpracownikom? Mieć pewność, że prezent, który chcesz im podarować, będzie trafiony? Karta podarunkowa Galerii Krakowskiej jest idealnym wyborem. Osoba, której ją podarujesz, będzie miała do dyspozycji ponad 250 sklepów, by zrealizować swoje marzenie. Wystarczy doładować kartę na dowolną kwotę i… wręczyć ten wyjątkowy prezent.

Czym jest karta podarunkowa?

Karta podarunkowa to doskonały prezent na każdą okazję! Sprawdzi się zarówno podczas świąt, jak i uroczystości rodzinnych. Może być również eleganckim upominkiem dla współpracowników lub klientów.

Jak to działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Po jednorazowym doładowaniu można nią bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Galerii Krakowskiej. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków.

Gdzie kupić kartę?

Kartę można nabyć w Punkcie Informacji Galerii Krakowskiej na poziomie 0, w Biurze Parkingu na poziomie + 2 oraz przez Internet. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł – gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok