Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Karta podarunkowa na święta

Spełniaj marzenia ważnych dla Ciebie osób.

Każdego roku mierzysz się z wyzwaniem, by dokonać trafnego wyboru i znaleźć odpowiednie upominki świąteczne dla bliskich Ci osób? Rodzina, przyjaciele czy współpracownicy – każdy ma swoje życzenia, małe i duże. Wydaje się, że najlepszy prezent na gwiazdkę to taki, który wymyśli sobie sam obdarowany. Karta podarunkowa potrafi pomóc w realizacji wielu z takich pomysłów. Ośmiela wyobraźnię i urzeczywistnia pragnienia.

Grudzień to czas, gdy magia świąt powinna się iścić. Dlatego wybierz kartę podarunkową Galerii Krakowskiej do spełnienia marzeń najskrytszych i… życzeń już wypowiedzianych. Wystarczy doładować taką kartę na dowolną kwotę, a osoba, której ją podarujesz, będzie miała do dyspozycji ponad 250 sklepów, by wybrać upragnioną rzecz!

Gdzie kupić kartę?

Kartę można nabyć w Punkcie Informacji Galerii Krakowskiej na poziomie 0, w Biurze Parkingu na poziomie + 2 oraz przez Internet. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł – gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

Chcesz przedłużyć ważność swojej karty?

W celu przedłużenia ważności karty prosimy o: