Error PHP in file : /home/s4/public_html/galeriakrakowska/module/frontend/Cms/src/Cms/Controller/Plugin/JobsPlugin.php at line : 86 with type error : E_NOTICE : Undefined variable: form in /pl/oferty-pracy,52
Oferty pracy - Informacje - Galeria Krakowska

Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Doradca Klienta

Salony Denon Store to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video, posiadające w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek takich jak: Denon, Maranz, Focal, Naim, Dali czy Bang&Olufsen.

Nieustannie rozwijamy się, podnosząc poziom świadczonych usług oraz dbając o rozwój naszych pracowników :)

Dowiesz się o nas więcej na www.salonydenon.pl

       

Dołącz do nas jako Doradca Klienta w Salonie DENON STORE W Krakowie.

 

Co możemy Tobie zaoferować?

 • stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie
 • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne uzależnione od Twojej sprzedaży
 • pracę z produktem premium
 • pakiet szkoleń sprzedażowych i technicznych oraz jasną ścieżkę rozwoju- możliwość awansu na Starszego Doradcę, a potem na Experta Audio
 • współpracę z kreatywnym zespołem
 • pakiet benefitów firmowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi.

Twój zakres obowiązków:

 • aktywna sprzedaż produktów premium
 • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
 • nawiązywanie kompleksowej i długotrwałej współpracy z Klientem
 • dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu

Nasze wymagania:

 • szukamy ludzi, którzy lubią ludzi, pracę i rozmowy z nimi
 • trafnie rozpoznają potrzeby Klienta i pomagają w ich realizacji
 • mają doświadczenie w sprzedaży i w tej dziedzinie chcieliby się rozwijać
 • posiadają dobrą organizacje pracy i efektywnie realizują cele sprzedażowe
 • znają język angielski w stopniu komunikatywnym
 • chcą podjąć pracę w systemie zmianowym (w tym też w weekendy)

Mile widziane:

 • osoby, które są pasjonatami sprzętu audio – video, a nawet audiofilami :)

 

Dołącz do zespołu DENON STORE i prześlij swoje CV poprzez formularz kontaktowy przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1c000cb9f2cc40f4b81f603a7cde1026

 

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

 

 • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych, w zakresie szerszym niż wynika z przepisów prawa, w celu związanym z udziałem w niniejszej rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta w firmie Audio Video Design Sp. z o.o.” Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „Rozporządzenie”, informuję, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Audio Video Design Sp. z o.o . z siedzibą w Warszawie 02-873, ul. Kurantów 34 (dalej: Spółka); Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia oraz art. 6 ust. 1 lit a) jeśli przekaże Pani/Pan dane w szerszym zakresie niż wymagają tego przepisy prawa pracy oraz jeśli zechce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach; Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres mailowy gdpr (at) horn.eu; Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być podmioty wspierające Spółkę w procesie rekrutacji ( firma Horn Distribution S.A., podmioty świadczące usługi IT, firmy świadczące usługi doradztwa personalnego ), podmioty z grupy kapitałowej Horn Distribution lub upoważnione organy państwowe; Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę przez okres realizacji celu, dla którego zostały zebrane, tj. prowadzenia rekrutacji, do okresu maksymalnie 6 miesięcy; Ma Pan/Pani prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia; Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę będzie naruszało postanowienia Rozporządzenia; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania będzie skutkowała brakiem możliwości uwzględnienia Pana /Pani aplikacji w procesie rekrutacyjnym; Spółka nie planuje podejmować decyzji, które opierać się będą wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, Pana/Pani danych osobowych oraz wywoływać wobec Pana/Pani skutki prawne lub w podobny sposób na Pana/Panią wpływać."

 

 

 

Konsultant/ka Sprzedaży

Opis stanowiska

W firmie Swarovski, gdzie innowacyjność idzie w parze z inspiracją, konsultanci sprzedaży pełnią rolę naszych najlepszych rzeczników zapewniających klientom nadzwyczajną obsługę i niezapomniane wrażenia związane z naszą marką.

Poszukujemy charakteryzującego się ciekawością i charyzmą konsultanta sprzedaży, który rozbudzi w klientach miłość do kryształu i pragnienie jego posiadania, z pasją i entuzjazmem dołączy do zespołu i będzie spełniać marzenia naszych klientów.

Dołącz do nas, jeżeli szukasz satysfakcjonującej pracy w różnorodnym zespole, który wyznacza nowe standardy i podziela Twoje zamiłowanie do mody i biżuterii.

Zostań częścią kultowej marki, ucz się i rozwijaj razem z nami. Przed Tobą świat pełen cudów.

 

O pracy

Jesteś rzecznikiem naszej marki. W tej roli wraz z zespołem będziesz:

 • Towarzyszyć naszym klientom w hipnotyzującej podróży przez niezwykły świat marki Swarovski.
 • Tworzyć więź emocjonalną z klientami i zapewniać im niezapomniane wrażenia.
 • Przewidywać i kreować potrzeby naszych klientów oraz dostarczać im inspirujących porad dotyczących stylizacji.
 • Eksponować na wystawie i prezentować klientom nasze produkty.

 

O Tobie

Jesteś fantastycznym konsultantem sprzedaży i wnosisz do zespołu:

 • Doskonałe wyczucie mody i zamiłowanie do naszej marki i naszych produktów.
 • Doświadczenie w zakresie marek modowych/kosmetycznych/lifestyle'owych z segmentu osiągalnego luksusu lub żywe zainteresowanie nimi.
 • Ogromną motywację i silną orientację na klienta.
 • Zaangażowanie i postawę opartą na dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.
 • Chęć rozwoju zawodowego i osobistego w naszej firmie.
 • Doświadczenie w pracy w handlu.
 • Posługujesz się językiem angielskim

 

O firmie Swarovski

Firma Swarovski jednoczy wszystkie części swojej organizacji pod porywającym wspólnym hasłem, tworząc cudowny, nowy świat kryształowego kunsztu. Założona w 1895 roku w Austrii firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości kryształów, kamieni szlachetnych, syntetycznych diamentów i cyrkonii Swarovskiego, biżuterii i akcesoriów, a także przedmiotów i akcesoriów dla domu wykonanych z kryształu. Wraz ze spółkami siostrzanymi Swarovski Optik (producent sprzętu optycznego) oraz Tyrolit (producent narzędzi do szlifowania) firma Swarovski Crystal Business tworzy Grupę Swarovski.

 

Odpowiedzialny stosunek do ludzi i naszej planety zawsze stanowił ważny element dziedzictwa firmy Swarovski. Dzisiaj znajduje to swój wyraz we wdrażanym przez firmę na szeroką skalę programie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, obejmującym adresowane do młodzieży projekty edukacyjne i fundacje, które promują równouprawnienie i wspierają ochronę naturalnych zasobów, wywierając pozytywny wpływ na społeczeństwo.

Firma Swarovski jest pracodawcą oferującym równe szanse. Dajemy naszym pracownikom odwagę do celebrowania indywidualności i jesteśmy dumni z tego, że tworzymy miejsce pracy, w którym ludzie czują się zaangażowani, szanowani, doceniani i wysłuchani. Miejsce, z którym każdy odczuwa więź. Wszystkie aspekty zatrudnienia, w tym decyzje o zatrudnieniu, awansie, dyscyplinowaniu lub zwolnieniu, będą oparte na zasługach, kompetencjach, wynikach i potrzebach biznesowych. Nie stosujemy dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, religię, stan cywilny, wiek, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową, stan zdrowia, ciążę, płeć, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, status weterana lub jakikolwiek inny status chroniony prawem w krajach, w których prowadzimy działalność.

 

Więcej

Doradca ds. Przeżyć/Sprzedawca

Interesuje Cię praca w handlu, ale szukaszmiejsca wyjątkowego, innego niż wszystkie? Świetnie zatem, że tutaj trafiłeś/aś! :)


Jako Wyjątkowy Prezentposzukujemy aktualnie Doradcy ds. Przeżyć/Sprzedawcy do naszego punktu sprzedaży w Krakowie.


Szukamy ludziciekawych, którzy lubią rozmawiać z ludźmi, sąproaktywni, mają pozytywną energięi dar perswazji. Zapraszamy każdego bez względu na wiek!

Jakie zadania czekają na Ciebie w punkcie sprzedaży?


aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie,
doradztwo w zakresie oferowanych usług,
realizacja planów sprzedażowych,
merchandising i odpowiedzialność za ekspozycję produktów.
To idealna praca dla osób ceniącychelastyczny grafik. Nieważne czy jesteś jeszcze w trakcie nauki lub masz inne zobowiązania - oferujemy pracę zmianową w niepełnym wymiarze godzin.

Co oferujemy w zamian?


chcemy byś został/a z nami na dłużej, dlatego oferujemy stabilne warunki zatrudnienia -liczymy na długofalową współpracę,
atrakcyjny system wynagradzania - podstawa + cztero-elementowy system premiowy,
po okresie próbnym dofinansowanie do Karty MultiLife (m.in. dostęp do ćwiczeń, kreatora
diet, darmowych przejazdów Veturilo, szkoleń na platformie Leanovatika, eTutor, Legimi),
pakiet szkoleń wewnętrznych, po odbyciu których również możesz liczyć na wsparcie ze
strony bardziej doświadczonych współpracowników,
możliwość elastycznego dostosowywania godzin pracy – grafiki są układane z miesięcznym wyprzedzeniem, a dzięki zmianowemu systemowi pracy nie będziesz miał/a trudności z pogodzeniem pracy u nas np. ze studiami,
ciekawe konkursy wewnętrzne z nagrodami,
zniżki pracownicze na zakupy naszych prezentów,
integracje w zespołach połączone z realizacją przeżycia z naszej oferty,
przyjazną atmosferę pracy - u nas możesz być sobą :)

Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, w którym wręczane prezenty zapadają w pamięć, zamiast cieszyć jedynie oko. Jeśli również w to wierzysz, dołącz do nas!

Aplikacje przyjmujemy wyłącznie za pomocą formularza dostępnego tutaj.

 

 

Do naszego sklepu poszukujemy sprzedawcy na 1/2 etatu lub 1/4 etatu.

Lokalizacja: Desigual Galeria Krakowska ul. Pawia 5, Kraków

Oferujemy:

Umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia.
-konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
-uniform na każdy sezon
-zniżki pracownicze
-elastyczny grafik
-miłą atmosferę


Obowiązki:
-indywidualna obsługa klienta zgodnie z wytycznymi firmy,
-regularne uzupełnienie produktu na salonie sprzedaży,
-przyjmowanie i realizacja dostaw,
-otwarcie i zamknięcie sklepu,
-dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu

Doświadczenie:

Będzie mile widziane, ale bardziej zależy nam na pozytywnej energii i chęci do pracy.

Daj nam się poznać i wyślij swoje CV na adres pocztowy poniżej.

 

a.gibaszek@desigual.com

 

 

SPRZEDAWCA

Nieważne czy masz 18 czy 60 lat! Szukamy osób, które żyją z pasją, kochają 
modę oraz z optymizmem patrzą na świat. Inspirowani pokoleniami poszukujemy 
osób cieszących się życiem i lubiących przebywać z ludźmi. Dołącz do rodziny i 
kreuj z nami świat pełen piękna, prawdziwych wartości i szczerych emocji, jako 
SPRZEDAWCA.

Jesteś naszym idealnym kandydatem jeśli:

posiadasz wysoką kulturę osobistą
jesteś punktualny/a i można na Ciebie liczyć
jesteś otwarty/a na ludzi, lubisz współpracować
lubisz modę
chcesz się rozwijać w handlu lub masz już takie doświadczenie; będzie to 
Twoim dodatkowym atutem

Co dla Ciebie mamy: umowę o pracę atrakcyjny system premiowy benefity dla pracowników; min. zniżki na nasze produkty, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport możliwość rozwoju kariery w strukturach marki przyjazną i inspirującą atmosferę pracy wśród ludzi, na których możesz liczyć W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Konsultant/ka sprzedaży

Krakow Krakowska Mall

Numer referencyjny: R-66869

 

W firmie Swarovski, gdzie innowacyjność idzie w parze z inspiracją, konsultanci sprzedaży pełnią rolę naszych najlepszych rzeczników zapewniających klientom nadzwyczajną obsługę i niezapomniane wrażenia związane z naszą marką.

Poszukujemy charakteryzującego się ciekawością i charyzmą konsultanta sprzedaży, który rozbudzi w klientach miłość do kryształu i pragnienie jego posiadania, z pasją i entuzjazmem dołączy do zespołu i będzie spełniać marzenia naszych klientów.

Dołącz do nas, jeżeli szukasz satysfakcjonującej pracy w różnorodnym zespole, który wyznacza nowe standardy i podziela Twoje zamiłowanie do mody i biżuterii.

Zostań częścią kultowej marki, ucz się i rozwijaj razem z nami. Przed Tobą świat pełen cudów.

 

O pracy

Jesteś rzecznikiem naszej marki. W tej roli wraz z zespołem będziesz:

 • Towarzyszyć naszym klientom w hipnotyzującej podróży przez niezwykły świat marki Swarovski.
 • Tworzyć więź emocjonalną z klientami i zapewniać im niezapomniane wrażenia.
 • Przewidywać i kreować potrzeby naszych klientów oraz dostarczać im inspirujących porad dotyczących stylizacji.
 • Eksponować na wystawie i prezentować klientom nasze legendarne produkty.

 

O Tobie

Jesteś fantastycznym konsultantem sprzedaży i wnosisz do zespołu:

 • Doskonałe wyczucie mody i zamiłowanie do naszej marki i naszych produktów.
 • Doświadczenie w zakresie marek modowych/kosmetycznych/lifestyle'owych z segmentu osiągalnego luksusu lub żywe zainteresowanie nimi.
 • Ogromną motywację i silną orientację na klienta.
 • Zaangażowanie i postawę opartą na dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.
 • Chęć rozwoju zawodowego i osobistego w naszej firmie.
 • Doświadczenie w pracy w handlu.

 

O firmie Swarovski

Swarovski to Wonderlab, w którym magia spotyka się z nauką.

Firma Swarovski jednoczy wszystkie części swojej organizacji pod porywającym wspólnym hasłem, tworząc cudowny, nowy świat kryształowego kunsztu. Założona w 1895 roku w Austrii firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości kryształów, kamieni szlachetnych, syntetycznych diamentów i cyrkonii Swarovskiego, biżuterii i akcesoriów, a także przedmiotów i akcesoriów dla domu wykonanych z kryształu. Wraz ze spółkami siostrzanymi Swarovski Optik (producent sprzętu optycznego) oraz Tyrolit (producent narzędzi do szlifowania) firma Swarovski Crystal Business tworzy Grupę Swarovski.

Odpowiedzialny stosunek do ludzi i naszej planety zawsze stanowił ważny element dziedzictwa firmy Swarovski. Dzisiaj znajduje to swój wyraz we wdrażanym przez firmę na szeroką skalę programie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, obejmującym adresowane do młodzieży projekty edukacyjne i fundacje, które promują równouprawnienie i wspierają ochronę naturalnych zasobów, wywierając pozytywny wpływ na społeczeństwo.

 

https://swarovski.wd3.myworkdayjobs.com/en-US/swarovski/job/Krakow-POL/Konsultant-ka-Sprzeday---Krakw-Galeria-Krakowska_R-66869-1