Error PHP in file : /home/s4/public_html/galeriakrakowska/module/frontend/Cms/src/Cms/Controller/Plugin/JobsPlugin.php at line : 86 with type error : E_NOTICE : Undefined variable: form in /pl/oferty-pracy,52
Oferty pracy - Informacje - Galeria Krakowska

Galeria Krakowska

Galeria zamknięta

Dane kontaktowe

12 428 99 02 informacja@galeriakrakowska.pl

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Młodszy konsultant ds. obsługi klienta

CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED S.A.

Miejsce pracy: Kraków
Lokalizacja: Oddział Galeria Krakowska

Pracując w zespole recepcyjnym będziesz umawiać i rejestrować pacjentów na wizyty oraz informować o naszych usługach i cenniku.

-posiadasz doświadczenie w zakresie obsługi klienta i lubisz pomagać innym.
-dobrze radzisz sobie ze stresem,
-wyróżniasz się odpowiedzialnością i zaangażowaniem,
-znasz język angielski.

Dołączając do nas otrzymasz:
-umowę o pracę,
-możliwość awansu, dzięki określonej ścieżce kariery,
-pracę w systemie zmianowym,
-pracę w firmie, która daje szansę rozwoju,
-prowadząc kilkadziesiąt rekrutacji wewnętrznych rocznie,
-benefity: opieka medyczna, karta sportowa, możliwość udziału w akcjach profilaktycznych, losowaniach biletów do kin i teatrów oraz konkursach wewnętrznych.

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY

PASJONUJESZ SIĘ MODĄ I BIZUTERIĄ? LUBISZ PRACOWAĆ Z LUDŹMI?
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY (pełen etat)

Praca w firmie Swarovski to znacznie więcej niż sprzedawanie produktów. U nas znajdziesz satysfakcjonującą pracę w zespole ludzi, którzy pasjonują się modą i biżuterią. Praca w Swarovskim to bycie częścią prestiżowej i nowoczesnej marki premium znanej na całym świecie ze swojej jakości i kreatywności.

Opis stanowiska pracy
• Aktywne doradztwo w wyborze produktów
• Obsługa klienta na najwyższym poziomie
• Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towarów
• Dbanie o wygląd salonu i prawidłową ekspozycję produktów
• Obsługa kasy

Wymagania
• Zainteresowanie modą, biżuterią i marką Swarovski
• Wysoka kultura osobista
• Doświadczenie w sprzedaży detalicznej
• Komunikatywność, solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy i benefity
• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• Bardzo przyjazną atmosferę w pracy w firmie o długiej tradycji

Jeśli wiesz, że to jest praca dla Ciebie, zaaplikuj do nas online: https://www.swarovskigroup.com/S/careers/Careers_Job_Details.en.html?jobId=10007.561818&country=PL&language=en&title=sales-consultant-krak%C3%B3w-galeria-krakowska

Ok