Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
10:00 - 21:00

Galeria Krakowska

Dane kontaktowe

12 428 99 02 informacja@galeriakrakowska.pl

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Teatralnie na ulicy

Archiwum

Data wydarzenia: 2 – 31 V 2019


Jesteś fanem ulicznych teatrów? Szykuj się na moc wrażeń i niezapomnianych emocji. W maju zapraszamy na spektakle, które nie pozostawią cię obojętnym. 2 maja o godz. 20.00 tyski Teatr HoM wystawi pantomimę inspirowaną twórczością Tima Burtona. „Ukryte” to brawurowo przedstawiona opowieść o ucieczce przed nudą i frustracją dnia codziennego. Spektakl został wyróżniony na XLI Tyskich Spotkaniach Teatralnych za plastykę i ruch sceniczny.

18 maja o godz. 21.00 zaprosimy cię na „Zapach czasu” w wykonaniu krakowskiego Teatru KTO. To poetycka impresja teatralna odwołująca się do świata dziecka, inspirowana twórczością Gabriela Garcíi Márqueza, Hugo Clausa i Emila Zegadłowicza.

Z kolei 31 maja o godz. 17.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę wystąpi ze spektaklem „Nowe szaty cesarza”– baśnią opowiedzianą… praniem. Brzmi intrygująco? Przyjdź na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego i przenieś się w barwny świat pełny niezwykłych emocji i uniwersalnych prawd.

PARTNER AKCJI

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok