Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Lookbook

Prostota jest esencją wszystkiego co modne - nowoczesna definicja minimalizmu

 

Czyste piękno wypowiedziane w prostocie i minimalizmie – oto Lookbook Galerii Krakowskiej na lato 2022. Stawia na wygodę, promuje naturalność, nie przejmuje się konwenansami. Lato 2022 należy do silnych i niezależnych kobiet. Lookbook GK obfituje 

w stylizacje odsłaniające ramiona, prezentuje topy w różnych wersjach, a do tego oversizowe spodnie - eleganckie i nonszalanckie. Wszystkie stylizacje stawiają na minimalistyczne fasony, które przyciągają uwagę i zachowują elegancki charakter. Nie zabraknie także ultrakobiecych fasonów w stylizacjach retro, w klimacie lat 50. i 60. Lookbook GK stawia na biel i luz. Białe total looki to topowy trend, który można nosić od rana do nocy.

Prostota stylu króluje również w makijażu, fryzurze i dodatkach. Lato 2022 to ukłon w stronę minimalizmu. Must have letnich stylizacji to przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne – wyraziste w formie geometrycznej, w różnych kolorach. W lookbooku na lato 2022 nie może zabraknąć sukienek. Proste, krótkie, o rozkloszowanym dole, długie z głębokimi dekoltami i mocnymi rozcięciami – wszystkie zapewniają komfort i nienaganny styl w każdej sytuacji. 

 

W letnim Lookbooku GK modelkami są Emilia i Zuza, mieszkanki Krakowa pasjonujące się modą. Emilia kocha muzykę, obcowanie z naturą, dobry film i koty. Jej marzeniem jest podróżowanie po świecie, w szczególności pragnie zwiedzić Japonię. Zuza na co dzień pracuje w IT, latem jako ratownik WOPR. Oprócz zdjęć bardzo lubi siatkówkę, tenis, narciarstwo i również koty.  

 

Modelki: Emilia Kawa| Zuza Lekston

 

Fryzury: Simply Fine | Galeria Krakowska

Makijaż: Inglot | Galeria Krakowska

Stylizacje: Katarzyna Piszczek | Karolina Modrzecka

Zdjęcia: Aga Rzymek

Koordynacja ze strony Galerii Krakowskiej: Anna Amrozy 

Koncepcja i prowadzenie projektu: Karina Grygierek | PR Inspiration
Zobacz lookbook