Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Karta podarunkowa

Prezent idealnie dopasowany

Chcesz sprawić radość członkom rodziny, przyjaciołom lub współpracownikom? Mieć pewność, że prezent, który chcesz im podarować, będzie trafiony? Karta podarunkowa Galerii Krakowskiej jest idealnym wyborem. Osoba, której ją podarujesz, będzie miała do dyspozycji ponad 250 sklepów, by zrealizować swoje marzenie. Wystarczy doładować kartę na dowolną kwotę i… wręczyć ten wyjątkowy prezent.

Gdzie kupić kartę?

Kartę można nabyć w Punkcie Informacji Galerii Krakowskiej na poziomie 0, w Kartomacie naprzeciwko Punktu Informacji, w Biurze Parkingu na poziomie + 2 oraz przez Internet. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tylko kwotę zasilenia karty – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł – gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

UWAGA! Zakup kart przez Internet - Wysyłka

Przy wybraniu opcji „Wysyłka” wydawca kart podarunkowych - EML Payments Europe Ltd. wysyła karty za pośrednictwem swojego biura w Irlandii. W zależności od sposobu płatności czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 3 tygodni. Zalecamy skorzystanie z opcji Click&Collect. Dzięki temu na maila otrzymają Państwo specjalny kod, a karty będą gotowe do odbioru w Galerii (Biuro Parkingu lub Informacja) po zaksięgowaniu płatności na koncie operatora (najczęściej w następny dzień roboczy).

Jak sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • Sprawdź stan konta
  • w Punkcie Informacji lub Kartomacie na poziomie 0 i Biurze Parkingu na poziomie +2
  • dzwoniąc pod numer biura obsługi klienta +48 12 251 82 11
  • skanując smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie karty.

Chcesz przedłużyć ważność swojej karty?

Jeśli masz kartę, której termin ważności kończył się w okresie ograniczeń w handlu z powodu koronawirusa – prosimy o

W ten sposób przedłużysz termin ważności swojej karty podarunkowej.