Galeria Krakowska

Galeria zamknięta

Galeria Krakowska

Dane kontaktowe

12 428 99 02 informacja@galeriakrakowska.pl

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

KARTA PODARUNKOWA

Idealny upominek

Czy masz pomysł na idealny upominek – taki, który trafi w każdy gust? Jeśli nie, możemy Ci pomóc! Wybierz kartę podarunkową Galerii Krakowskiej. Dzięki niej osoba obdarowana ma niemal nieograniczone możliwości, by w naszych 250 sklepach znaleźć prezent swoich marzeń.

Czym jest karta podarunkowa?

Karta podarunkowa to doskonały prezent na każdą okazję! Sprawdzi się zarówno podczas świąt, jak i uroczystości rodzinnych. Może być również eleganckim upominkiem dla współpracowników lub klientów.

Jak to działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Po jednorazowym doładowaniu można nią bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Galerii Krakowskiej. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków.

Gdzie kupić kartę?

Kartę można nabyć w Punkcie Informacji Galerii Krakowskiej na poziomie 0, w Biurze Parkingu na poziomie + 2 oraz przez Internet. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł – gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok