Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

List of results 31

Marka Golden Rose to doskonałe połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości produktów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków kolorowych produkowanych przez firmę Erkul Cosmetics - jednego z liderów na światowym rynku kosmetycznym – Erkul Cosmetics.

 

Wśród marek z naszego portfolio należy wymienić: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne, a oferta naszych produktów obejmuje bardzo popularne lakiery do paznokci oraz regularnie rozbudowywane w kolorystyce i rodzajach kosmetyki kolorowe.

  

Serdecznie zapraszamy!

 

e-mail: goldenrose@goldenrose.pl

 

 

Witamy w świecie OPI! Zapraszamy na pierwszą w Polsce wyspę OPI, oferującą pełny asortyment produktów do manicure. Marka OPI wywodzi się z Hollywood i stanowi prawdziwą potęgę koloru. Niepowtarzalność produktów, gwarancja jakości oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa – dzięki tym cechom marka zyskała uznanie oraz rozkochała w sobie słynne gwiazdy w Polsce i na całym świecie, m.in. Victorię Beckham i Jennifer Lopez. W portfolio marki odkryjecie szeroką gamę kolorów lakierów do paznokci, wyróżniających się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Rozkochacie się w pielęgnacyjnej linii ProSpa oraz docenicie regeneracyjne właściwości odżywek Nail Envy.

e-mail: wyspakrakow@beautyin.pl

Tenatelli fashion optyk to najnowsze i dobre designerskie brandy z zakresu mody włoskiej, francuskiej, angielskiej, skandynawskiej oraz hiszpańskiej.W kameralnej i eleganckiej przestrzeni, wszystkim nastawionym na ciekawe stylizacje, o indywidualnym i wyjątkowym charakterze  doradzi nasz fachowy i profesjonalny personel..Za cel postawiliśmy sobie zaskoczyć bogactwem  kolorów, wzorów i wykonania w duchu aktualnych trendów światowej mody, a idea która nam przyświeca to „Poznaj nieznane”. W związku z tym ,każdy miesiąc pozostanie pod szczególnym wpływem innej marki. Na początek będzie to Thierry Lasry , JF REY, Etnia Barcelona ,Face a Face, ic! berlin , Prodesign, William Morris, Tulipe Noire .Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy profesjonalny gabinet wyposażony w najnowszej generacji urządzenia Firmy Essilor.  Dzięki nim zapewniamy dokładne badanie wzroku pod kątem doboru mocy okularowych oraz soczewek kontaktowych. Również nasz warsztat został wyposażony w nowoczesne automaty co gwarantuje iż same okulary zostaną wykonane na najwyższym poziomie i da nam możliwość zrealizowania  nawet najtrudniejszych zamówień.  Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W ofercie salonu są soczewki okularowe doskonałej jakości, których ambasadorkami są Dorota Gardias i Danuta Stenka.Dla najmłodszych klientów przygotowaliśmy w ofercie marki: Solano, Crocsy, lookkino  z dobrymi plastikowymi soczewkami i anty-refleksem.

 

e-mail: biuro@tenatelli.pl


www.tenatelli.com

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies according to the settings of your browser. Find out more by following Cookies policy.

Ok