Galeria Krakowska

DZISIAJ OTWARTE
9:00 - 22:00

Będziemy otwarci dla was jeszcze przez

Pora na wygraną

Archiwum

Data wydarzenia: 12 – 17 III 2018


Pora na wygraną! O każdej pełnej godzinie karta podarunkowa Galerii Krakowskiej o wartości 50 zł trafia do laureatów! W puli aż 600 kart! Co zrobić, by wygrać jedną z nich?

 

  • Między 12 a 17 marca zrób zakupy  w Galerii Krakowskiej za minimum 100 zł (na jednym dowodzie zakupu).

 

Jeśli wartość na jednym dowodzie zakupu stanowi wielokrotność kwoty 100 zł, otrzymasz dodatkowe kupony, z zastrzeżeniem że możesz dostać maksymalnie trzy kupony na jeden dowód zakupu.

 

  • Odbierz od sprzedawcy lub hostessy w punkcie obsługi  kupon konkursowy i zachowaj go. Następnie zarejestruj się w jednym z dwóch punktów obsługi konkursu: w Hali Grodzkiej lub Europejskiej, okazując dowód zakupu.

 

Pamiętaj, podczas każdej rejestracji do konkursu musisz okazać wszystkie zgłoszone dowody zakupu.

 

  • Podejdź do multimedialnego standu i zagraj w grę. Możesz wygrać jedną z 600 kart podarunkowych o wartości 50 zł do realizacji na terenie Galerii Krakowskiej.

 

Zadanie konkursowe polega na wrzucaniu monet do sakiewek i zdobywaniu jak największej liczby punktów. Po zakończeniu gry na ekranie wyświetli się osiągnięty przez Ciebie wynik.

 

 

Koordynator o każdej pełnej godzinie przeprowadza ranking wśród osób, które osiągnęły najlepszy wynik, i informuje laureatów  nagrody o wygranej za pomocą wiadomości SMS.

 

Nagrody można odbierać przez cały czas trwania konkursu w punkcie obsługi konkursu w Hali Grodzkiej.

 

Jeden uczestnik może wygrać maksymalnie jedną nagrodę dziennie, z zastrzeżeniem że podczas trwania konkursu może zdobyć nie więcej niż trzy nagrody.

 

Szczegółowy regulamin konkursu „Pora na wygraną” jest dostępny w punktach obsługi konkursu zlokalizowanych w Hali Grodzkiej oraz Hali Europejskiej, a także w siedzibie koordynatora.

 

KOORDYNATOREM KONKURSU POD NAZWĄ „PORA NA WYGRANĄ” JEST SDG SP. Z O.O., UL. LIBELTA 29/5, 61-707 POZNAŃ.

 

REGULAMIN

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok