Lista wyników 9

Salony Firmowe Denon oferują sprzęt audio-wideo najlepszych światowych marek. W naszej ofercie znajdują się urządzenia mogące zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników. Od oferty urządzeń popularnych po absolutny high-end, od typowych zestawów stereo po wyszukane zestawy kina domowego z opcją multiroomu. Ponadto słuchawki, stacje dokujące oraz głośniki mobilne. Marki dostępne w naszym salonie to m.in.: Denon, Marantz, Sonos, Boston Acoustics, Dali, Canton, Bose, Loewe.


http://www.salonydenon.pl

Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, istnieje od blisko 70 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek i niekwestionowany lider w kategoriach wydawniczych (książki, muzyka, film).  W blisko 240 salonach Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i lider e-commerce w naszym kraju.

 

 

e-mail: obsluga.klienta@empik.com

empik foto: cwkfoto@empik.com

 

 

Nasza działalność skupia się głównie na sprzedaży nowoczesnych technologii, tj. smartfonów, wysokiej jakości akcesoriów oraz ekskluzywnej biżuterii do telefonów. Dodatkowo wykonujemy naprawy oraz aktualizację oprogramowania w smartfonach.

 

e-mail: krakowska@fonmix.pl

Fotojoker to ogólnopolska firma, która od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi fotograficzne, dostępne w kilkudziesięciu sklepach na terenie całego kraju oraz przez Internet. 

Każdego roku wykonujemy dla Państwa ponad 3 miliony zdjęć. Dzięki Waszym rosnącym wymaganiom staliśmy się liderem we wdrażaniu nowych technologii wykorzystywanych w realizacji usług fotograficznych. 

W każdym z naszych salonów mogą Państwo wykonać:

  • zdjęcia do dokumentów, zgodne z wszelkimi wymogami formalnymi;
  • zdjęcia natychmiastowe, z dowolnego nośnika (smartfon, CD, pendrive, karta pamięci);
  • projekt swojej CEWE fotoksiążki;
  • każdy produkt z naszej oferty laboratoryjnej: CEWE fotoobrazy, CEWE fotokartki, CEWE fotokalendarze, fotoplakaty, fotoprezenty oraz odbitki cyfrowe.

Fotojoker to również sprzęt fotograficzny. Znajdą u nas Państwo szeroki asortyment takich wiodących marek, jak: Canon, Nikon, Olympus czy Panasonic. Zarówno fotoamator, jak i profesjonalista znajdzie u nas odpowiedni dla siebie aparat lub obiektyw. Nasi sprzedawcy chętnie udzielą porady, jak dobrać akcesoria i inne dodatki. 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.fotojoker.pl


www.fotojoker.pl

Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą dopasować ofertę do realnych potrzeb Klienta oraz zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania aktualnie dostępne na świecie.

Odwiedzając sklepy iSpot, Klient ma możliwość praktycznego przetestowania w salonie każdego rozwiązania oraz uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach tematycznych.

 

e-mail: Galeria.krakowska@ispot.pl 

 

 


http://ispot.pl/salony-ispot-galeria-krakowska,s6.html

Samsung Brand Store – najlepszym miejscem, aby zapoznać się z najnowszymi produktami i nowościami firmy Samsung! Miejsce, w którym można zapoznać się z nowościami produktowymi, dowiedzieć się czegoś więcej o swoim urządzeniu, uzyskać porady ekspertów, a także wsparcie techniczne. Zapowiedzi najnowszych produktów, a także wiele ciekawych imprez odbywających się przez cały czas.

 

Możliwości są nieograniczone.

 

SATURN – lider innowacji. Sklep SATURN oferuje najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów. Całość uzupełnia bogaty wybór gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków. Klienci znajdą tu zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach – łącznie ponad 100 000 artykułów. Cenionym przez Klientów atutem marki jest szeroki pakiet usług uwzględniający m.in.: dostawę i instalację sprzętu w domu Klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń czy obsługę kredytową. Towary zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl lub przez Call Center można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w wybranym markecie SATURN na terenie kraju.

 


www.saturnpolska.pl/krakow

Sieć sklepów powstała w 2011 roku. Od samego początku staramy się zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi związane z telefonami komórkowymi - zawsze na najwyższym poziomie. Głównym naszym atutem jest wszechstronność, kompleksowość oraz wysoka jakość którą oferujemy. Nasi pracownicy służą fachową poradą i pomocą w każdej najdrobniejszej sprawie związanej z zakupem, sprzedażą, zamianą oraz serwisem telefonów. Nasza oferta obejmuje pełną gamę telefonów komórkowych, akcesoriów, jak również pełen zakres usług serwisowych wszystkich modeli telefonów.Postaramy się zrobić wszystko by spełnić Państwa oczekiwania.

 

e-mail: office24galeria@gmail.com

Sferis jest ogólnopolską siecią sklepów oferujących mobilne rozwiązania i technologie „na co dzień” dla wszystkich członków rodziny, menedżerów i biznesmenów z małych przedsiębiorstw. Stale dbamy, by nasza oferta odpowiadała na potrzeby tych, dla których szczególnie istotny jest aktywny tryb życia. Dzięki współpracy z największymi dostawcami sprzętu i usług na świecie już dziś możemy dostarczyć Państwu przyjazne technologie jutra. Jesteśmy obecni na rynku od 1992 roku – obecnie na terenie całego kraju działają salony sprzedaży oraz stoiska typu wyspa – ulokowane w centrach handlowych. Na koniec roku liczba punktów sprzedaży planowana jest na blisko 200 (obecnie łącznie 130 lokalizacji). Od 2007 należymy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy Action SA. Wraz ze zmianami własnościowymi rozpoczął się nowy etap historii spółki – powołany został nowy zarząd, zatrudniona została kadra menedżerska posiadająca wieloletnie doświadczenia w pracy w polskich i międzynarodowych korporacjach. Stale podnosimy też kompetencje i kwalifikacje wszystkich pracowników sieci Sferis.

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok