Lista wyników 4

ITAKA powstała w 1989 roku i od 2009 roku zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI na rynku. Sukces nie pojawił się nagle – jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło traktować firmę nie tylko jako źródło dochodu, ale także jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

W ciągu swojej działalności ITAKA podejmowała pionierskie kroki na polu rozwijającej się zagranicznej turystyki wyjazdowej, takie jak autorskie programy wycieczek objazdowych i kreacja nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. ITAKA ma w ofercie wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Co roku wydawane są dwie edycje katalogów LATO (4 katalogi) i ZIMA. Od 2010 roku realizowany jest projekt  „ITAKA & GALA – podróże w stylu gwiazd” – propozycje luksusowego wypoczynku i wycieczek dla najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy do Biura Podróży Neckermann w Galerii Krakowskiej. Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. należy do jednego z największych na świecie koncernów turystycznych, jakim jest Thomas Cook Group. Znajdą Państwo u nas bardzo szeroki wybór ofert wczasów i wycieczek objazdowych Neckermanna oraz innych touroperatorów. W naszym Biurze można kupić bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, a także zarezerwować hotele na całym świecie. Neckermann to specjalista od wczasów rodzinnych – w klubach z polską animacją świetnie bawią się i dzieci, i dorośli. Wykwalifikowany i doświadczony personel z przyjemnością przygotuje ofertę najlepiej dostosowaną do Państwa marzeń i oczekiwań.

Firma powstała w 1990 roku. W chwili obecnej jesteśmy drugim na rynku touroperatorem w Polsce. Konsekwentnie od 26 lat pokazujemy wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie. Piloci i rezydenci – najlepsi na rynku – oraz pracownicy biur obsługi klienta, call center, marketingu i innych działów – wszyscy wyróżniamy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Przede wszystkim kochamy to, co robimy i kochamy podróżować - aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. W jego ramach udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Możemy się również poszczycić byciem jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Mamy jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych wśród organizatorów turystyki w Polsce, o wartości 130,3 mln zł.


http://r.pl

Firma TUI działa na polskim rynku od 1997 roku. TUI Poland wchodzi w skład koncernu TUI Travel PLC. Trzonem oferty są hotele czterogwiazdkowe, jej dopełnieniem są obiekty średniej i najwyższej klasy (pięciogwiazdkowe). Klienci TUI to osoby ceniące komfort i bezpieczeństwo, dla których ważne jest, by ich urlop został profesjonalnie zorganizowany. W TUI ceny są przejrzyste i nie zawierają żadnych dodatkowych opłat. Na pełną ofertę turystyczną składają się:

  • imprezy turystyczne,
  • bilety lotnicze,
  • rezerwacje hotelowe,
  • ubezpieczenia.

 

Zapraszamy Państwa do biura TUI Centrum Podróży na poziomie -1.


www.tui.pl/galeriakrakowska

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok