Error PHP in file : /home/s4/public_html/galeriakrakowska/module/frontend/Cms/src/Cms/Controller/Plugin/JobsPlugin.php at line : 86 with type error : E_NOTICE : Undefined variable: form in /pl/oferty-pracy,52
Oferty pracy - Informacje - Galeria Krakowska

Rage Age   poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli:

  • jesteś komunikatywny i lubisz doradzać klientom
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • jesteś dynamiczny i przedsiębiorczy
  • lubisz nowe zadania
  • interesujesz się modą

to  czekamy na Ciebie, żebyś dołączył do naszego zespołu

W zamian oferujemy Ci:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet szkoleń z zakresu sprzedaży ekskluzywnej odzieży męskiej
  • bardzo atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektywności pracy
  • pracę w przyjaźnie nastawionym do innych zespole
  • umowę o pracę lub zlecenie

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Sales Assistant w Krakowie (mężczyzna/kobieta)

Firma Marc O’Polo została założona w 1967 roku w Sztokholmie. Kojarzona jest z miejskim, swobodnym stylem życia i jest dziś jedną z wiodących międzynarodowych marek Premium Modern Casual. Poszukiwanej przez nas osobie oferujemy atrakcyjne warunki pracy z możliwością dalszego kształcenia, szerokim pakietem szkoleń oraz spotkań korporacyjnych. Wyjątkową atmosferę w Marc O’Polo charakteryzuje płaska hierarchia organizacyjna, dynamiczna i przyjazna praca zespołowa.

Do naszego sklepu MARC O’POLO w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko SALES ASSISTANT  w pełnym wymiarze czasu pracy (mężczyzna/kobieta).

TWOJE ZADANIA

-   Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami

-   Szeroko pojęte doradztwo dla klientów i opieka nad nimi

-   Wielopoziomowa obsługa klienta

-   Pewne prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych

-   Pozyskiwanie stałych klientów

-   Zapewnienie optymalnej prezentacji powierzchni sprzedażowej

TWÓJ PROFIL

-   Mile widziane doświadczenie w zakresie handlu detalicznego

-   Mile widziane doświadczenie w zakresie Visual Merchandisingu

-   Doświadczenie w zakresie sprzedaży i obslugi w segmencie Premium

-   Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami

-   Zapał do pracy w zespole

-   Komunikatywność i pozytywne nastawienie

-   Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą

Jeśli chcesz dołaczyć do pełnego zapału i zaangażowanego zespołu oraz stać się jego częścią wyślij CV na adres FLKrakauGaleriaKrakowska@marc-o-polo.com

Ok