Error PHP in file : /home/s4/public_html/galeriakrakowska/module/frontend/Cms/src/Cms/Controller/Plugin/JobsPlugin.php at line : 85 with type error : E_NOTICE : Undefined variable: form in /pl/oferty-pracy,52
Oferty pracy - Informacje - Galeria Krakowska

Sales Assistant w Krakowie (mężczyzna/kobieta)

Firma Marc O’Polo została założona w 1967 roku w Sztokholmie. Kojarzona jest z miejskim, swobodnym stylem życia i jest dziś jedną z wiodących międzynarodowych marek Premium Modern Casual. Poszukiwanej przez nas osobie oferujemy atrakcyjne warunki pracy z możliwością dalszego kształcenia, szerokim pakietem szkoleń oraz spotkań korporacyjnych. Wyjątkową atmosferę w Marc O’Polo charakteryzuje płaska hierarchia organizacyjna, dynamiczna i przyjazna praca zespołowa.

Do naszego sklepu MARC O’POLO w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko SALES ASSISTANT  w i niepełnym wymiarze czasu pracy (mężczyzna/kobieta).

TWOJE ZADANIA

-   Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami

-   Szeroko pojęte doradztwo dla klientów i opieka nad nimi

-   Wielopoziomowa obsługa klienta

-   Pewne prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych

-   Pozyskiwanie stałych klientów

-   Zapewnienie optymalnej prezentacji powierzchni sprzedażowej

TWÓJ PROFIL

-   Mile widziane doświadczenie w zakresie handlu detalicznego

-   Doświadczenie w zakresie sprzedaży i obslugi w segmencie Premium

-   Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami

-   Zapał do pracy w zespole

-   Komunikatywność i pozytywne nastawienie

-   Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą

Jeśli chcesz dołaczyć do pełnego zapału i zaangażowanego zespołu oraz stać się jego częścią wyślij CV na adres FLKrakauGaleriaKrakowska@marc-o-polo.com

Asystent sprzedaży

Nieważne, czy masz 18 czy 60 lat –

szukamy osób, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat.

Inspirowani pokoleniami poszukujemy osób cieszących się życiem i lubiących przebywać z ludźmi.

Dołącz do rodziny TATUUM i kreuj z nami świat pełen piękna, prawdziwych wartości i szczerych emocji jako

Oferujemy:

  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy.
  • Pracę dla dynamicznie rozwijającej się marki w zespole pasjonatów.
  • Umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Opiekę medyczną (indywidualną lub rodzinną) oraz inne przywileje przysługujące pracownikom TATUUM, m.in. kartę Tatuum Team Card uprawniającą do wyjątkowych rabatów na nasze produkty.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem

oraz listem motywacyjnym na adres: praca@tatuum.com

koniecznie z dopiskiem: ASYSTENT SPRZEDAŻY

w ciągu 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Pracownik restauracji, pracownik zmiany nocnej

Restauracja McDonald's Kraków w Galerii Krakowskiej ul. Pawia 5 POZIOM +1 zatrudni pracowników na stanowisko Pracownik restauracji, pracownik zmiany nocnej

Z Naszej strony oferujemy :

- umowę o pracę

- elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb

- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego - pełen zakres szkoleń

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Do obowiązków przyszłych pracowników będzie należało:

- bezpośredni kontakt z gośćmi restauracji,

- praca na kasie fiskalnej,

- praca przy przygotowywaniu posiłków,

- prace porządkowe.

Nasze oczekiwania:

- dyspozycyjność

- pełne zaangażowanie

- odpowiedzialność i sumienność

- umiejętność pracy w zespole

- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail. : pl-00263mgr@pl.mcd.com, lub kontakt telefoniczny 668 411 964

Ok