Wiosenna Metamorfoza

Archiwum

Data wydarzenia: 20 III - 21 IV 2017


Proponujemy metamorfozę, która doda pewności siebie i może okazać się spełnieniem marzeń.

 

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie i wygraj nagrody:

• 1500 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej

• konsultacje stylizacyjne od GOShA Team

• makijaż od KIKO MILANO

• nową fryzurę od Strefy Fryzur

• manicure od ManiPedi 

• profesjonalną sesję zdjęciową 

 

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę www.facebook.com/galeria.krakowska, wyślij aktualne dwa zdjęcia (twarzy i sylwetki) i napisz, dlaczego to Ty powinnaś przejść wiosenną metamorfozę z Galerią Krakowską (maks. 5 zdań).

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 kwietnia 2017 r. Serdecznie zapraszamy!

 

REGULAMIN

 

Pani Ewa to mama trójki dzieci. Poza dwoma starszymi córkami, najmłodsza, 11-letnia córeczka jest prawdziwym oczkiem w głowie. To dla niej Ewa zdecydowała się wziąć udział w Wiosennej Metamorfozie.
W swoim zgłoszeniu napisała:

„Zuzia znalazła ogłoszenie o Wiosennej Metamorfozie w Galerii Krakowskiej i namówiła mnie do wzięcia udziału w konkursie. Chcę dla niej ładnie wyglądać. Córka tańczy w zespole breakdance i często wyjeżdżamy razem na zawody. Nie chcę wyglądać jak jej babcia”. Dodatkowo, Pani Ewa po 40 latach rzuciła palenie papierosów. Pomimo kilku dodatkowych kilogramów jest szczęśliwa z powodu wygrania z nałogiem. W wybieranych stylizacjach stylistki z GOShA Team zadbały o wysmuklające fasony. GOShA zaproponowała zmianę okularów na lżejszy i nowocześniejszy model w pastelowym kolorze. Byty na lekkiej koturnie dodały kilka centymetrów, zestawione z kurtką z kapturem nadały stylizacji nieco sportowego charakteru, który miał odmłodzić wygląd Pani Ewy. W rezulracje udało się skompletować dwa zestawy stylizacyjne: sportowy oraz casualowy z jeansowym kardiganem. Manicure od ManiPedi oraz lekcja makijażu od KIKO MILANO pomogły Pani Ewie poczuć się - jak sama stwierdziła - „prawdziwą damą”. Specjaliści ze Strefy Fryzur zajęli się rozjaśnieniem włosów, dzięki czemu nabrały one blasku.

 

Po metamorfozie otrzymaliśmy wiadomość od Pani Ewy: „Możliwość przejścia metamorfozy to dla mnie podwójne szczęście. Chcę teraz skupić się na sobie, na swoim wyglądzie i zdrowiu. Dziękuję, że o mnie zadbaliście! Rodzina i przyjaciele są pod wrażeniem tej przemiany. Najstarsze córki po moim powrocie do domu zapytały o adres fryzjera, który zajął się moimi włosami. :)"

 

Zdjęcia


DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok