Metamorfoza Pary

Archiwum

Data wydarzenia: 15 V - 16 VI 2017


Szukacie powiewu letniej świeżości? Czekamy na Wasze zgłoszenia do Metamorfozy z Galerią Krakowską! Ta przygoda będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla Waszej dwójki.

 

Zgłoście się już dziś, nagrody czekają!

 

• 2000 zł dla pary na zakupy w Galerii Krakowskiej.

• Konsultacje stylizacyjne od GOShA Team.

• Nowa fryzura od Jean Louis David.

• Makijaż od Estée Lauder.

• Manicure od ManiPedi.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wejdźcie na www.facebook.com/galeria.krakowska 

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca 2017 r. Serdecznie zapraszamy!

 

REGULAMIN

 

Tym razem do Metamorfozy z Galerią Krakowską wybraliśmy parę byłych sportowców. To sympatyczni młodzi ludzie, którzy przez poważne kontuzje musieli zrezygnować z gry w koszykówkę. Po zakończeniu treningów zaczęli realizować się w innych dziedzinach. Natalia uwielbia fotografię i ukończyła liczne kursy w tym zakresie. Janek natomiast ma bzika na punkcie butów firmy Jordan Retro i Nike, jest ich prawdziwym fanem i kolekcjonerem. Natalia przyznaje, że jej chłopak ma więcej par butów od niej! :) Obecnie Jan amatorsko gra w tenisa, a w przyszłości chciałby zostać trenerem tej dyscypliny. Natalia i Jan to para pełna energii i optymizmu. To właśnie oni potrzebowali powiewu letniej świeżości! Szafa tych młodych ludzi zawierała wyłącznie sportowe ubrania. Przyznali, że mają problem z typowo imprezowym i młodzieżowym lookiem. Nie wiedzieli jak ubrać się na wyjścia ze znajomymi do klubu lub na domówkę. Natalia chciała wyglądać bardziej kobieco nie zatracając przy tym swojej naturalności. Jan z kolei nie przywiązywał wagi do ubrań, jego podstawowy zestaw to jeansy, t-shirty i bluzy.W swoim zgłoszeniu napisali: 
„Potrzebujemy zmian i nowości. Patrząc na moje włosy widzę nieogarniętą lwicę, a mój Jan przypomina zarośnięty szałas.”
O włosy zadbał salon Jean Louis David, o manicure Mani Pedi, a lekcji makijażu udzielono w salonie Estée Lauder. Nowoczesnymi i imprezowymi stylizacjami zajęły się stylistki z GOShA Team. 
Natalia i Jan:
"Dzięki metamorfozie zobaczyliśmy, że wygodne ubrania to nie tylko sportowy dres i podkoszulki. Także w nieco casualowych rzeczach można czuć się swobodnie, nie tracąc dobrego samopoczucia. Zespół GOShA Team pomógł nam znaleźć drogę do zmiany stylu, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni."

Zdjęcia


DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok