2017-02-03

Pomoc dla Twojego auta

Nie jesteś sam w razie awarii samochodu! Gdy nie możesz uruchomić silnika lub masz problemem z ciśnieniem w oponach, zadzwoń po darmową pomoc Galerii Krakowskiej. 

Dostarczymy Ci zestaw serwisowy do akumulatora lub kompresor najszybciej, jak to możliwe!

Zapisz numer już teraz: +48 512 073 160

Rozwiń
2017-01-25

Bezpieczne zakupy

Teraz możesz robić zakupy ze swoim maluchem bez obaw o jego bezpieczeństwo. Nasi najmłodsi Klienci nie zgubią się dzięki opasce na rękę z miejscem na wpisanie numeru telefonu rodzica. Odbierz darmową opaskę w Punkcie Informacji. Twoje dziecko może cieszyć się kolorową zabawką i zabrać ją ze sobą do domu.

2016-12-15

Interaktywny plac zabaw

Kids Planet

To Idealne miejsce na aktywną rozrywkę, gdy najmłodsi klienci zapragną przerwy w zakupach. Czeka na nich 7 interaktywnych efektów, które zachęcają do zabawy (min. ryby, kwiaty, żuki, mozaika). Rodzice mogą odpocząć w specjalnej strefie i skorzystać ze stacji do ładowania telefonów.

 

Rozwiń
2016-09-07

Zmieniamy się – nowe oblicze Galerii Krakowskiej

Już niebawem Galeria Krakowska zaskoczy nowościami!

Świat mody jest dynamiczny, tak jak upodobania naszych Klientów – dlatego przed nami seria metamorfoz i nowości. Przygotowujemy dla Państwa:

  • ciekawe aranżacje znanych sklepów w nowych lokalizacjach,
  • wiele nowych, unikatowych marek,
  • nowe serwisy i udogodnienia

Cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli gościć Państwa w odmienionej Galerii Krakowskiej i jednocześnie przepraszamy za chwilowe utrudnienia. Zapraszamy do śledzenia zmian, o których na bieżąco informujemy na stronie internetowej oraz Facebooku.

Rozwiń
2016-09-07

Znane marki w nowej aranżacji

Informujemy, że wymienione sklepy zostaną wkrótce otwarte w nowej aranżacji.

 

  • H&M
  • ORSAY
Rozwiń
2016-09-07

Nowe marki

Informujemy, że wkrótce w Galerii Krakowskiej znajdą Państwo nowe marki. Zapraszamy! 

 

Rozwiń

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok