2016-12-15

Interaktywny plac zabaw

Kids Planet

To Idealne miejsce na aktywną rozrywkę, gdy najmłodsi klienci zapragną przerwy w zakupach. Czeka na nich 7 interaktywnych efektów, które zachęcają do zabawy (min. ryby, kwiaty, żuki, mozaika). Rodzice mogą odpocząć w specjalnej strefie i skorzystać ze stacji do ładowania telefonów.

 

Rozwiń
2016-09-07

Zmieniamy się – nowe oblicze Galerii Krakowskiej

Już niebawem Galeria Krakowska zaskoczy nowościami!

Świat mody jest dynamiczny, tak jak upodobania naszych Klientów – dlatego przed nami seria metamorfoz i nowości. Przygotowujemy dla Państwa:

  • ciekawe aranżacje znanych sklepów w nowych lokalizacjach,
  • wiele nowych, unikatowych marek,
  • nowe serwisy i udogodnienia

Cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli gościć Państwa w odmienionej Galerii Krakowskiej i jednocześnie przepraszamy za chwilowe utrudnienia. Zapraszamy do śledzenia zmian, o których na bieżąco informujemy na stronie internetowej oraz Facebooku.

Rozwiń
2016-09-07

Znane marki w nowej aranżacji

Informujemy, że wymienione sklepy zostaną wkrótce otwarte w nowej aranżacji.

 

  • H&M
Rozwiń
2016-09-07

Nowe marki

Informujemy, że wkrótce w Galerii Krakowskiej znajdą Państwo nowe marki. Zapraszamy! 

 

  • Clodi - poziom +1, lokal nr 244, wkrótce otwarcie
  • Hebe - poziom -1, lokal nr 85, otwarcie 27 stycznia, sprawdź na mapie
Rozwiń
2016-09-04

Aplikacja mobilna dla Twojej wygody!

Pobierz ją za darmo już teraz!

Ponad 250 markowych sklepów i punktów usługowych… Jak odnaleźć się w tej obfitości? Wystarczy pobrać nową wersję aplikacji Galerii Krakowskiej, która pełni funkcję nie tylko mobilnego przewodnika, lecz także pozwala trzymać rękę na pulsie promocji i wydarzeń.

 

Powiew świeżości do popularnej aplikacji wnoszą m.in. interaktywny plan 3D, możliwość oznaczania pozycji samochodu na parkingu oraz wytyczanie trasy od niego i z powrotem, ulepszona wirtualna szafa, a także jeszcze ładniejszy i wygodniejszy interfejs. 

 

 

Google play 

Apple Store

Rozwiń
2016-09-01

Snapy pełne inspiracji

Galeria Krakowska już obecna na Snapchacie!

Subskrybuj nasz kanał, a inspiracje modowe, pomysły i nowości będziesz mieć zawsze pod ręką. Znajdź nas w aplikacji Snapchat: galeriakrk 

Rozwiń

DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES.

Ok